Ubezpieczenia dzieci

Ubezpieczenia dla dzieci stały się ostatnio głośnym tematem. Proponujemy Państwu alternatywę dla ubezpieczeń dzieci w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach średnich (do ubezpieczeń mogą również przystąpić studenci). Wysokie sumy ubezpieczenia i znacznie szerszy zakres ochrony są niewątpliwym atutem proponowanych przez nas rozwiązań. Możemy ubezpieczyć dziecko indywidualnie lub też możemy ubezpieczyć wszystkie nasze dzieci na jednej polisie. W zależności od wybranego przez nas wariantu ochrony składkę możemy opłacić jednorazowo lub w miesięcznych ratach.

Ubezpieczenie-Dzieci-Axa-Głogów

AXA Ubezpieczenie NNW Przedszkolne Kup online

Przedszkolaki to istoty żywiołowe i bardzo ruchliwe. Ciekawość świata i zasada "muszę wszystko dotknąć" niejednokrotnie doprowadzają do groźnych i ryzykownych sytuacji. Zabezpiecz życie i zdrowie swojego dziecka od nieszczęśliwych wypadków najlepszą polisą ubezpieczeniową na rynku! Składki już od 20 złotych za rok, przy sumie ubezpieczenia aż 20.000 złotych!

Ubezpieczenie-Dzieci-Axa-Głogów

AXA Ubezpieczenie NNW Szkolne Kup online

Szacuje się, że czas szkoły jest dla dziecka okresem największego wysiłku fizycznego. Sport to świetna forma rozrywki i zabawy. Jednak w każdej dyscyplinie sportowej zdarzają się czasem wypadki. Ubezpiecz swoje dziecko z AXA - każdy wariant ubezpieczenia zawiera profesjonalny pakiet sportowy ! Składki już od 22 złotych za rok, przy sumie ubezpieczenia aż 15.000 złotych !

Ubezpieczenie-Studenta-Axa-Głogów

AXA Ubezpieczenie NNW Studenckie Kup online

Studenckie życie obfituje w wiele niespodzianek, nie tylko podczas sesji. Zabezpiecz swoje szczęśliwe studenckie chwile i nie martw się, że pozostaniesz sam po wypadku ! Ubezpiecz swoje życie i zdrowie od nieszczęśliwych wypadków najlepszą polisą ubezpieczeniową na rynku! Składki już od 29 złotych za rok, przy sumie ubezpieczenia aż 24.000 złotych!

Ubezpieczenie-Dzieci-Axa-Głogów

AXA Pakiet Moje Dziecko

Ubezpieczenie w AXA zapewni finansową pomoc w przypadku poważnego zachorowania, wypadku, pobytu w szpitalu lub innego zdarzenia losowego Twoich dzieci. Za opłatą jednej niskiej składki AXA obejmie ochroną WSZYSTKIE Twoje dzieci. Bez względu na to ile masz pociech zawsze płacisz jedną niską składkę i WSZYSTKIE Twoje dzieci mają zapewnioną ochronę ubezpieczeniową!

Ubezpieczenie-dziecka-Compensa-Głogów

Compensa ubezpieczenie NNW dziecka

Oferta Compensy z roku na rok spotyka się z coraz większym zainteresowaniem ze strony rodziców oraz placówek oświatowych. To co wyróżnia ją spośród innych firm to przede wszystkim wysokie sumy ubezpieczenia przy kosztach leczenia oraz kosztach rehabilitacji, klauzula "cukierkowa" w zakresie ubezpieczenia oraz brak wyłączenia z ubezpieczenia wyczynowego uprawiania sportu.

Ubezpieczenie-dziecka-Generali-Głogów

Generali ubezpieczenie NNW dziecka

W ramach Grupy Otwartej "Z myślą o NNW" Generali proponuje ubezpieczenia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz dla studentów. Obszerny pakiet świadczeń stanowi najlepsze zabezpieczenie w razie zajścia nieszczęśliwego wypadku. Na szczególną uwagę i zainteresowanie zasługuje ostatni wariant ubezpieczenia, który został rozszerzony o tzw. klauzulę cukierkową.

Ubezpieczenie-dziecka-InterRisk-Głogów

InterRisk Ubezpieczenie NNW EDU-Plus

Elastyczny cenowo i zakresowo pakiet ubezpieczeniowy InterRisku zdobył uznanie wielu klientów naszego biura. Szeroki zakres ochrony, niska cena i sprawna likwidacja szkód zostały docenione przez tysiące osób. Istotną przewagą ubezpieczenia InterRisk jest tzw. klauzula cukierkowa. Tylko u nas ubezpieczenie InterRisk Edu Plus w specjalnej cenie dedykowanej tylko dla naszego biura!

Ubezpieczenie dziecka Polisa-życie Głogów

Polisa-Życie Bezpieczne Dziecko

Bezpieczne dziecko to uniwersalny produkt ubezpieczeniowy oferowany przez Polisę-Życie. Składki za ubezpieczenie dziecka zaczynają się już od 10 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymujemy prosty, zrozumiały, przejrzysty, a zarazem szeroki pakiet świadczeń z których mogą korzystać nasze dzieci. Ubezpieczenie ma formę klasycznej polisy na życie, a nie jedynie polisy wypadkowej. Sprawdź jak dobrze możesz zabezpieczyć swoje dziecko!