O nas

Jesteśmy firmą świadczącą usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego w kilkudziesięciu towarzystwach ubezpieczeniowych. Działamy na rynku już przeszło 10 lat. Przez cały ten czas zdobywaliśmy wiedzę oraz doświadczenie, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zaufało nam ponad 8 tysięcy klientów z Głogowa oraz okolic.

W naszej bogatej ofercie posiadamy ubezpieczenia majątkowe i życiowe. Na bieżąco aktualizujemy nasz wachlarz usług, pozyskując najnowsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania ubezpieczeniowe dostępne na rynku. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i zawsze przedstawiamy mu ofertę najlepiej dopasowaną do jego potrzeb i oczekiwań. Pomagamy wybrać ofertę z najszerszą ochroną w najlepszej cenie. Gwarantujemy naszym klientom fachową i sprawną obsługę, jak również pomoc w zgłaszaniu szkód i roszczeń.

O naszych klientów dbamy także po podpisaniu polisy. Załatwiamy za nich wszelkie formalności, między innymi pomagamy w wypowiedzeniu starej polisy, przypominamy o kończących się terminach polis, pilnujemy aby klient nie spóźnił się z płatnością za kolejne raty składki.

Szukając ubezpieczeń w Głogowie wybierz profesjonalną i kompletną obsługę. Służymy Państwu całą naszą wiedzą i doświadczeniem. Wasze bezpieczeństwo i Wasz spokojny sen, to nasze priorytety.

LUST Ubezpieczenia Głogów – Twój agent ubezpieczeniowy w Głogowie.