Partnerzy

Towarzystwa ubezpieczeniowe, w których ubezpieczamy naszych klientów:

Allianz Głogów

Allianz GłogówTowarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A. Allianz jest międzynarodową firmą ubezpieczeniowo-finansową. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1890 roku i swoje korzenie wywodzi z Niemiec. Od 1997 roku istnieje polski oddział firmy. Allianz Polska obsługuje w naszym kraju ponad 2 miliony klientów indywidualnych i korporacyjnych.

TUiR Allianz Polska - informacja administratora danych osobowych


AXA Direct Głogów

AXA GłogówAXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji. AXA swoją działalność ubezpieczeniową w Polsce rozpoczęła w 2006 roku. Jest ona członkiem francuskiej grupy AXA, która obsługuje niemal 100 milionów klientów na całym świecie, w tym ponad jeden milion w Polsce. Jest również jedną z największych grup ubezpieczeniowych na świecie.

AXA Ubezpieczenia TUiR - informacja administratora danych osobowych
AXA Życie TU - informacja administratora danych osobowych


Balcia Głogów

Balcia GłogówBalcia Insurance SE. (dawniej BTA Insurance SE). Łotewski ubezpieczyciel, znany do tej pory jako BTA, od 2016 roku sprzedaje ubezpieczenia pod nazwą Balcia Insurance SE. Mimo zmiany nazwy klienci niezmiennie mogą liczyć na przystępne cenowo ubezpieczenia oferowane przez ubezpieczyciela ze wschodu. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość płacenia za ubezpieczenia Balcia w 11 miesięcznych ratach.

Balcia Insurance SE - informacja administratora danych osobowych


Benefia Głogów

Benefia GłogówBenefia Ubezpieczenia (Grupa Compensa). Benefia swoją działalność na polskim rynku rozpoczęła w 1999 roku. Specjalizuje się ona w ubezpieczeniach komunikacyjnych, lecz w swojej ofercie posiada również inne ubezpieczenia majątkowe. Jest jednym z członków Vienna Insurance Group (VIG). W 2009 roku Benefia obsługiwała 250 tysięcy klientów w naszym kraju.

Benefia (marka handlowa Compensa) - informacja administratora danych osobowych


Compensa Głogów

Compensa GłogówCompensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group. Compensa jest obecna na polskim rynku ubezpieczeń od 1990 roku. Wchodzi w skład grupy Vienna Insurance Group (VIG), która jest również właścicielem InterRisk TU S.A. oraz Benefia TU S.A. Compensa proponuje elastyczne rozwiązania w ubezpieczeniach komunikacyjnych i życiowych.

Compensa TU VIG - informacja administratora danych osobowych
Compensa TUnŻ VIG - informacja administratora danych osobowych


Concordia Głogów

Concordia GłogówConcordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych. Concordia swoją działalność w Polsce rozpoczęła w 1997 roku jako - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "Wielkopolska". Od 2002 roku firma działa pod nazwą Concordia, gdyż większościowym udziałowcem TUW Wielkopolska stała się niemiecka grupa Concordia Versicherung Holding. Od 2019 roku Concordia należy do Grupy Generali. Obecnie firma specjalizuje się głównie w ubezpieczeniach rolnych.

Concordia Polska TUW - informacja administratora danych osobowych


Ergo Hestia Głogów

Ergo Hestia GłogówERGO Hestia Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Grupa ERGO Hestia działa w Polsce od 1991 roku. Jest drugim w Polsce towarzystwem pod względem zebranej składki brutto. Na uwagę zasługują oferowane przez Hestię pakiety H7 oraz ERGO7 dzięki którym kompleksowo i niedrogo zabezpieczymy naszą rodzinę i majątek.

STU Ergo Hestia - informacja administratora danych osobowych
STUnŻ Ergo Hestia - informacja administratora danych osobowych


Euroins Głogów

Euroins GłogówEuroins Insurance Company JSC. Euroins jest ubezpieczycielem wywodzącym się z Bułgarii. Obecnie Grupa Euroins jest obecna w 7 krajach Unii Europejskiej, a konkretnie w Europie Centralnej, Wschodniej i Południowej. Jak dotąd ubezpieczycielowi zaufało ponad 2 miliony klientów. W ofercie Euroins na szczególną uwagę zasługują innowacyjne i niedrogie ubezpieczenia komunikacyjne.

Euroins Insurance Company JSC - informacja administratora danych osobowych


TU Europa Głogów

TU Europa GłogówTowarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. Grupa Ubezpieczeniowa Europa od ponad 20 lat tworzy nowatorskie rozwiązania w dziedzinie ubezpieczeń, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów i partnerów. Towarzystwo Ubezpieczeń Europa należy do Grupy Talanx - tej samej, do której również należy m.in. Warta.


Gefion Głogów

Gefion GłogówGefion Insurance A/S. Gefion jest towarzystwem ubezpieczeniowym założonym w 2014 roku w Danii. Dzięki doświadczeniu swojej kadry oraz atrakcyjnej ofercie produktowej w ciągu kilku lat rozszerzył działalność na inne kraje Europy, w tym Polskę. Ubezpieczenia Gefion cechują się przejrzystymi warunkami i niskim składkami. Partnerem w dystrybucji polis Gefiona jest firma Polins, natomiast obsługę szkód realizuje firma Crawford Polska.

Gefion Insurance A/S - informacja administratora danych osobowych


Generali Głogów

Generali GłogówGenerali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Historia Generali w Polsce sięga lat 30-tych XIX wieku, kiedy to na polskich ziemiach zaczęły powstawać pierwsze oddziały Generali. Obecnie Generali jest czwartą co do wielkości międzynarodową grupą ubezpieczeniową w Europie, specjalizującą się zarówno w ubezpieczeniach majątkowych, jak i życiowych.

Generali TU - informacja administratora danych osobowych
Generali Życie TU - informacja administratora danych osobowych


HDI Asekuracja Głogów

HDI GłogówHDI Asekuracja (grupa Warta). HDI Asekuracja prowadzi działalność ubezpieczeniową na polskim rynku od przeszło 20 lat. W 2012 roku HDI zostało połączone z TUiR Warta. Dzięki tej fuzji powstało drugie (pod względem wielkości) towarzystwo ubezpieczeń majątkowych w Polsce. Po połączeniu, HDI działa jako znak towarowy Warty.

HDI (marka handlowa Warta) - informacja administratora danych osobowych


InterRisk Głogów

InterRisk GłogówInterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group. InterRisk działa na polskim rynku od 1993 roku, a od 2006 roku jest członkiem Vienna Insurance Group (VIG). W 2012 roku InterRisk połączył się z PZM TU (Polski Związek Motorowy Towarzystwo Ubezpieczeń S.A) i wspólnie działają pod nazwą InterRisk.

InterRisk TU - informacja administratora danych osobowych


Leadenhall Lloyds Głogów

Leadenhall Lloyds GłogówLeadenhall Polska S.A. Leadenhall jest coverholderem rynku Lloyd’s - najstarszej instytucji ubezpieczeniowej na świecie. Leadenhall zapewnia dostęp do najbardziej specjalistycznych i innowacyjnych ubezpieczeń na rynku. W ich ofercie znajdziemy między innymi ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia OC dla biur rachunkowych oraz doradców podatkowych, a także ubezpieczenia utraty dochodów dla branży medycznej.

Leadenhall - informacja administratora danych osobowych


Link4 Głogów

Link4 GłogówLink4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Link4 rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2003 roku. Jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń w naszym kraju oferował sprzedaż polis przez telefon, tym samym stał się pierwszym towarzystwem "direct'owym" działającym na polskim rynku. Początkowo klienci podchodzili z dystansem do tej formy sprzedaży polis. Dziś natomiast nikt nie wyobraża sobie rynku ubezpieczeń komunikacyjnych bez direct'ów. Od 2014 roku właścicielem Link4 jest Grupa PZU.

Link4 TU - informacja administratora danych osobowych


MTU Głogów

MTU GłogówMTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń (Grupa Ergo Hestia). MTU działa na polskim rynku od 2002 roku. Jest ono spółką córką i zarazem członkiem grupy Ergo Hestia. MTU swój sukces zawdzięcza prostym i nieskomplikowanym produktom ubezpieczeniowym, które zostały ciepło przyjęte przez klientów oraz bardzo konkurencyjnej cenie dla ubezpieczeń komunikacyjnych.

MTU (marka handlowa Ergo Hestia) - informacja administratora danych osobowych


Proama Głogów

Proama GłogówProama (Grupa Generali). Proama swój debiut na polskim rynku zaliczyła w 2012 roku. Początkowo należała ona do francuskiej grupy ubezpieczeniowej Groupama. Jednak pod koniec 2012 roku francuzi zdecydowali się sprzedać Proamę włoskiemu Generali PPF Holding, który jest właścicielem Česká pojišťovna. Włosi zdecydowali, że Proama będzie działała jako oddział czeskiego ubezpieczyciela w Polsce. Ciekawostką jest, że w pierwszych 9 miesiącach działalności na naszym rynku ubezpieczenie w Proama wybrało ponad 200 tysięcy polskich kierowców!

Proama (marka handlowa Generali) - informacja administratora danych osobowych


PZU Głogów

PZU GłogówPZU Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. Grupa PZU jest największą polską grupą ubezpieczeniową, a zarazem najbardziej rozpoznawalnym ubezpieczycielem w naszym kraju. Historia PZU sięga lat dwudziestych XX wieku. Przez te wszystkie lata PZU pozostawało niekwestionowanym liderem na polskim rynku ubezpieczeń i nadal na nim przoduje jeśli chodzi o udział w rynku.

PZU SA - informacja administratora danych osobowych


Reso Głogów

Reso GłogówRESO Europa Service Sp. z o.o. Reso współpracuje z Balcia jako wyłączny partner do dystrybucji polis i obsługi odszkodowań. Dzięki współpracy z potentatem łotewskiego rynku Reso jest w stanie dostarczyć klientom bardzo dobrej jakości ubezpieczenia majątkowe. Na uwagę zasługuje ich ubezpieczenie AC w wariancie All Risk. Reso jest obecne na naszym rynku od 2005 roku.

Reso (Przedstawiciel Generalny Balcia) - informacja administratora danych osobowych


TUW TUW Głogów

TUW TUW GłogówTowarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW. TUW TUW jest zakładem ubezpieczeń, którego historia w naszym kraju sięga do roku 1992, jest to także pierwsze towarzystwo ubezpieczeń, które po drugiej wojnie światowej rozpoczęło działalność na zasadzie wzajemnościowej. TUW TUW szczególnie znane jest przez rolników oraz mieszkańców małych miejscowości. Obecnie zrzesza 1,7 mln klientów.

TUW TUW - informacja administratora danych osobowych


TUW TUZ Głogów

TUW TUZ GłogówTowarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ. TUW TUZ jest polskim towarzystwem ubezpieczeń działającym na rodzimym rynku od 2003 roku. Kapitał TUZu jest w całości polski. Towarzystwo oferuje całą gamę ubezpieczeń majątkowych dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych.

TUW TUZ - informacja administratora danych osobowych


Uniqa Głogów

Uniqa GłogówUniqa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. W 2001 roku austriacka grupa Uniqa Group Austria objęła większościowy pakiet akcji w Zakładzie Ubezpieczeń i Reasekuracji POLONIA S.A. W 2003 roku ZUiR Polonia S.A. zmieniła nazwę na Uniqa TU S.A. i pod tą nazwą funkcjonuje do dziś. Grupa Uniqa Austria obsługuje w Europie ponad 8,7 mln klientów oraz ponad 16,5 mln umów ubezpieczeniowych.

Uniqa TU - informacja administratora danych osobowych
Uniqa TUnŻ - informacja administratora danych osobowych


Warta Głogów

Warta GłogówTowarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. TUiR Warta zostało powołane do życia w 1920 roku w Poznaniu. Na przestrzeni lat towarzystwo ciągle ewoluowało i musiało przystosowywać się do niestabilnej sytuacji rynkowej i politycznej. Od 2012 roku Warta oraz HDI Aserkuracja są członkami niemieckiej grupy Talanx, która jest głównym akcjonariuszem obu firm.

Warta TUiR - informacja administratora danych osobowych
Warta TUnŻ - informacja administratora danych osobowych


Gothaer Wiener Głogów

Gothaer Wiener GłogówWiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group. Wiener (dawniej Gothaer) pojawił się na polskim rynku jesienią 2012 roku. Można pomyśleć, iż jest to nowicjusz w branży ubezpieczeniowej. Nic bardziej mylnego! Wiener ma za sobą niemal 200 lat tradycji na niemieckim rynku ubezpieczeń. W Polsce zadebiutował w 2011 roku stając się większościowym udziałowcem PTU, a rok później zmienił nazwę wykupionej spółki na Gothaer. W 2019 roku stał się członkiem austriackiej grupy Vienna Insurance Group i został przemianowany na Wiener. Obecnie towarzystwo obsługuje ponad 3,5 miliona klientów.

Gothaer TU - informacja administratora danych osobowych


You Can Drive Głogów

You Can Drive GłogówYou Can Drive (Grupa Ergo Hestia). You Can Drive to marka Grupy Ergo Hestia specjalizująca się w sprzedaży prostych i nieskomplikowanych ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkaniowych oraz podróżnych. Swoją ofertę You Can Drive kieruje do osób młodych, bardzo często dyskryminowanych cenowo przez inne towarzystwa ubezpieczeniowe. W YCD nie ma zwyżek za młody wiek kierowców!

YCD (marka handlowa Ergo Hestia) - informacja administratora danych osobowych