Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 20300

Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 20300

Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 20300 to Twoja przepustka do rabatów na platformie Bezpieczny.pl. Teraz możesz wygodnie kupić ubezpieczenie NNW szkolne dla dzieci oraz NNW i OC dla studentów. W serwisie Bezpieczny.pl dostępne są również ubezpieczenia komunikacyjne. Znajdziemy wśród nich assistance krótkoterminowy, a także OC i Autocasco. Sprawdźmy także innowacyjne ubezpieczenie na życie którego zakres sami możemy dowolnie konfigurować według własnych potrzeb.

Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 20300

Bezpieczny.pl to platforma do sprzedaży ubezpieczeń, która powstała w 2015 roku. W pierwszych latach funkcjonowania oferowane na niej były produkty AXA, które podlegały rabatom z Kodem Pośrednika Bezpieczny.pl. Obecnie na Bezpieczny.pl znajdziemy cały wachlarz ubezpieczeń oferowany przez włoskiego potentata ubezpieczeniowego - Generali. Produkty dostępne w serwisie są ubezpieczeniami wspólnego autorstwa Bezpieczny.pl i Generali. Różnią się od innych rozwiązań dostępnych na rynku ciekawym zakresem i przystępnymi cenami. Jakie ubezpieczenia możemy kupić z rabatem za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 20300? Tak naprawdę dostępna jest cała gama ubezpieczeń majątkowych:
Oferta Generali Bezpieczny.pl i rabat za Kod Pośrednika

NNW Przedszkolne i NNW Szkolne

Ubezpieczenia NNW Szkolne i NNW Przedszkolne, to pierwsze ubezpieczenia na które otrzymasz rabat za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 20300. Są to innowacyjne produkty, które cechuje prostota, szczelny zakres ubezpieczenia oraz niska cena. Wiele ubezpieczeń dostępnych na rynku jest "wypasionych" świadczeniami, które zupełnie nie pasują do specyfiki ubezpieczeń szkolnych. Któremu dziecku przyda się klauzula przekwalifikowania zawodowego po wypadku? Które dziecko w wieku przedszkolnym potrzebuje świadczeń na odbudowę zębów stałych po wypadku? Konkurencyjne oferty zawierają także wiele ciekawych marketingowo świadczeń. Ugryzienie przez kleszcza, ale płatne pod warunkiem zdiagnozowania boreliozy lub uwarunkowane kilkudniowym pobytem dziecka w szpitalu. Świadczenia za wstrząs mózgu, ale do wypłaty potrzebny jest kilkudniowy pobyt w szpitalu.

Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 20300 NNW Szkolne i NNW Przedszkolne

Oferta Generali Bezpieczny.pl nie posiada tzw. martwych świadczeń. Skupiono się w niej na tym co najpotrzebniejsze i na tym co realnie może się przytrafić naszemu dziecku. Bogata tabela świadczeń dla trwałych uszczerbków na zdrowiu. Jedna z najobszerniejszych - prawie 400 świadczeń. Kiedy dojdzie do złamania kości dziecka ubezpieczyciel na tej podstawie wypłaci świadczenie za trwały uszczerbek. Warto byłoby się następnie skonsultować z ortopedą. Wiemy, że czas oczekiwania na wizytę z NFZ będzie wynosił około 2 miesiące. Dlatego w ofercie Generali Bezpieczny.pl przewidziano zwroty kosztów prywatnego leczenia. Kiedy będzie można zdjąć gips, to dziecko musi udać się na rehabilitację. Ponownie nie możemy liczyć na NFZ więc korzystamy ze zwrotu kosztów prywatnej rehabilitacji z polisy dziecka. Trzy świadczenia: trwały uszczerbek na zdrowiu, zwrot kosztów leczenia i zwrot kosztów rehabilitacji. To najważniejsze elementy ubezpieczenia NNW dla dziecka. Każdy z nich znajdziemy w ofercie Generali Bezpieczny.pl. Pamiętajmy także o ochronie w trakcie zajęć pozaszkolnych. Potocznie nazywane wyczynowe uprawianie sportu jest również w zakresie!
Czy taka polisa jest droga? Absolutnie nie! Dodatkowo jej koszt obniżysz o 10% stosując Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 20300. Sumy ubezpieczenia sięgają nawet 50.000 złotych. Czy znajdziemy takie świadczenia na polisach grupowych w szkołach i przedszkolach?

NNW i OC dla studentów

Każdy student w swoim programie nauczania ma zapisane praktyki studenckie. Wielu z nich podejmuje decyzję, aby ubezpieczyć się w ramach grupowego ubezpieczenia NNW na uczelni. Może być to trafioną decyzją, ale pod warunkiem, że polisa uczelni posiada sensowny zakres ochrony. Czy tak jest w rzeczywistości? Każda polisa NNW jest inna, a te dostępne na uczelniach przewidują przeważnie składki na poziomie 30-50 złotych przy sumach ubezpieczenia w przedziale 15-25 tysięcy złotych dla trwałych uszczerbków na zdrowiu. Czy to jest wystarczający zakres ochrony? Ubezpieczenie NNW jest wymagane do odbycia praktyk studenckich. Jednak mało który student wie, że jego pracodawca może także wymagać ubezpieczenia OC. To drugie ubezpieczenie nie jest przeważnie dostępne w pakiecie z ubezpieczeniem NNW grupowym. Aby uniknąć szukania ubezpieczenia OC na praktyki na ostatnią chwilę może warto zawrzeć je razem z ubezpieczeniem NNW i zgarnąć rabat za kod pośrednika Bezpieczny.pl?

Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 20300 NNW i OC dla studenta

Tylko który zakład ubezpieczeń oferuje ubezpieczenie NNW studenta i OC na praktyki w pakiecie? Zdziwisz się jeśli powiem, że Generali Bezpieczny.pl? 🙂 Sumy ubezpieczenia od 24 do 75 tysięcy dla trwałych uszczerbków na zdrowiu. Sumy ubezpieczenia dla OC praktyki od 5 do 25 tysięcy złotych. Polisa w pakiecie kosztuje już od 54 złotych rocznie. Czy to dużo za święty spokój i porządną ochronę ubezpieczeniową? Pamiętaj, że tutaj także możesz liczyć na Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 20300, który da Ci dodatkowy rabat -10% od całości składki ubezpieczeniowej. Świadczenia wyglądają podobnie jak dla ubezpieczeń NNW szkolnych. Pamiętaj jednak, że studenci nie mają wyczynowego uprawiania sportów w zakresie.

OC dla pracowników oświaty - nowość!

Od roku szkolnego 2019/2020 pracownicy szkół i przedszkoli mogą zakupić ubezpieczenie OC dla nauczycieli online. Ubezpieczenie tak właściwie dedykowane jest dla wszystkich pracowników szkół i przedszkoli. Mogą do niego przystąpić zarówno pracownicy administracyjni, konserwatorzy oraz nauczyciele i wychowawczynie przedszkolne. Dziecko, które posiada ubezpieczenie NNW szkolne jest chronione od następstw nieszczęśliwych wypadków na świecie i w szkole. Jednak wypadek na terenie szkoły nie wyklucza dochodzenia roszczeń od szkoły lub nauczyciela. Jeśli nauczyciel lub pracownik będzie bezpośrednio winny wypadkowi, a dziecko znajdowało się pod jego opieką, to rodzic może żądać od niego odszkodowania. W takiej sytuacji pomoże ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC).

Ubezpieczenie możesz zawrzeć na Bezpieczny.pl. Pamiętaj, że do niego również przysługuje Ci rabat za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 20300. Sumy ubezpieczenia plasują się w przedziale 20 - 100 tysięcy. Ubezpieczenie można zawrzeć online tylko w pakiecie z ubezpieczeniem NNW, które ma taki sam zakres jak ubezpieczenie NNW Przedszkolne lub NNW Szkolne. Pakiety zaczynają się już od kwoty 45 złotych za rok ochrony ubezpieczeniowej. Sprawdź koniecznie ubezpieczenie NNW i OC dla nauczyciela!

Kod Pośrednika Bezpieczny.pl także w ubezpieczeniach na życie!

Polisa na życie online jest całkowitą nowością w świecie ubezpieczeń. W większości przypadków, aby zawrzeć ubezpieczenie na życie musisz udać się bezpośrednio do agenta lub oddziału zakładu ubezpieczeń. Ubezpieczenie na życie stawało się ważne dopiero po złożeniu przez Ciebie podpisu na dokumencie polisy ubezpieczeniowej. Teraz polisę możesz zawrzeć bez wychodzenia z domu. Ponadto możesz samodzielnie skonfigurować swój pakiet ubezpieczeniowy. Możesz go całkowicie spasować pod swoje wymagania i potrzeby. Wyłączyć świadczenia, które są niepotrzebne, a dołączyć te których wystąpienia obawiasz się najbardziej. Pośrednik Bezpieczny.pl przypomina Ci również o kodzie rabatowym 20300, tu także otrzymasz zniżkę za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl !

Ubezpieczenia na życie online

Zawierając samodzielnie ubezpieczenie na życie online pamiętaj o kilku rzeczach. Na początku przeanalizuj swoją sytuację rodzinną. Czy jesteś singlem, czy masz rodzinę, męża, żonę lub dzieci. Kogo tak właściwie powinna chronić polisa? Chcesz, aby polisa bardziej chroniła Ciebie, czy chcesz także aby Twój życiowy partner i dzieci miały z niej zagwarantowane świadczenia? Odpowiedz na pytanie czy po Twojej śmierci sytuacja materialna rodziny ulegnie pogorszeniu? Czy rodzina będzie miała możliwość płynnie regulować swoje zobowiązania? Spodziewasz się jeszcze potomstwa? To tylko niektóre z pytań na które musisz znaleźć odpowiedź zawierając swoje ubezpieczenie z rabatem za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl - tak tutaj też zyskujesz stały rabat 10% na swoje miesięczne składki za ubezpieczenie! W razie pytań jako autoryzowany Pośrednik Bezpieczny.pl służymy Ci naszą wiedzą i doświadczeniem. Pomożemy Ci dopasować ubezpieczenie na życie do Twojej sytuacji i do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenie turystyczne, czyli polisa na wyjazd

Jadąc na wczasy do innego kraju musisz choć powierzchownie zapoznać się z systemem opieki zdrowotnej tego kraju. Jesteśmy w Unii Europejskiej. Każdy obywatel Polski może liczyć na pomoc medyczną w kraju UE do którego jedzie. Należy jednak pamiętać, że Polska i inne kraje Europy borykają się z problemami w służbie zdrowia. Jeśli chcemy pójść do lekarza w Czechach na czeski NFZ, to musimy stanąć w kolejce podobnie jak rodowici Czesi. Tylko czy wybieramy się na wyjazd 2-miesięczny, czy może 2-tygodniowy? Może nam nie starczyć czasu w oczekiwaniu na lekarza. Dlatego warto rozważyć zakup prywatnej polisy podróżnej, która pomoże nam w nagłych zdarzeniach w trakcie zagranicznego wyjazdu.

Polisa podróżna online

Polisa turystyczna to kolejny produkt dla którego przysługuje Ci rabat za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl. Wpisz kod 20300 w trakcie zawierania umowy, a cena spadnie o -10%. Zawierając umowę zwróć przede wszystkim uwagę na sumę ubezpieczenia przy kosztach leczenia. W naszej ocenie jest to pozycja, której najbardziej potrzebujesz jadąc na wakacje zagranicę. Z tej klauzuli będzie pokrywane Twoje leczenie prywatne oraz leczenie, które w danych kraju nie podlega refundacji. Zadbaj więc aby suma ubezpieczenia była możliwie jak najwyższa i pamiętaj, że w większości krajów UE obowiązuje waluta euro. Także podziel swoją sumę ubezpieczenia przez 4 i wtedy otrzymasz realną wysokość sumy ubezpieczenia, która będzie Cię chronić na wyjeździe. Nie zapominaj także, że ratownictwo w górach i na morzu tylko w Polsce jest bezpłatne! W pozostałych krajach UE zapłaci za nie ubezpieczyciel z klauzuli assistance przy kosztach leczenia (ponieważ są to "usługi" płatne). Pośrednik Bezpieczny.pl poleca być przezornym!

Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 20300 w ubezpieczeniach komunikacyjnych

Ubezpieczenie OC+AC z rabatem za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl

Każdy posiadacz pojazdu mechanicznego boryka się z problemem wysokich stawek za ubezpieczenia komunikacyjne. Teraz masz szansę obniżyć cenę swojego ubezpieczenia OC oraz ubezpieczenia AutoCasco. Zawierając ubezpieczenie dla dziecka do 16. roku życia na Bezpieczny.pl, otrzymujesz kupon zniżkowy na 50 złotych do wykorzystania na polisę na Twoje auto. Sprawdź wysokość swojej składki na ubezpieczeni i przekonaj się jak tanio możesz ubezpieczyć swój samochód. Otrzymasz rabat za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 20300 w wysokości -10% składki. Dostaniesz także bonus -50 złotych za to, że masz ubezpieczone w Bezpieczny.pl dziecko do 16 roku życia. Na dodatek naliczy Ci się rabat -3% ponieważ będzie to Twoje drugie ubezpieczenie na Bezpieczny.pl. Sprawdź jak tania może być Twoja polisa komunikacyjna!

Assistance Krótkoterminowy

Samodzielny assistance krótkoterminowy

Posiadasz już ubezpieczenie na samochód i szykujesz się na wyjazd. Właśnie przypomniałeś sobie, że Twoja polisa obejmuje tylko ubezpieczenie OC i zapomniałeś zakupić assistance. Twój ubezpieczyciel nie zawsze będzie chętny żeby rozszerzyć zakres ochrony o krótkoterminowy lub nawet o roczny assistance. Na rynku sensowne samodzielne ubezpieczenie assistance sprzedaje tylko dwóch ubezpieczycieli. Jednym z nich jest właśnie Generali w ofercie Bezpieczny.pl. Z nami zakupisz assistance na 7, 15, 30 dni lub na cały rok. Jego zakres zależy od wieku Twojego pojazdu. Możesz wybrać zakres z holowaniem w Polsce lub zagranicą. Jeśli Twój samochód ma mniej niż 15 lat, to maksymalny limit holowania może wynieść aż 500 kilometrów! Sprawdź ofertę samodzielnego, krótkoterminowego assistance na Bezpieczny.pl. Oczywiście specjalnie dla Ciebie rabat jeśli wpiszesz Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 20300 🙂