Rzecznik Klienta Ergo Hestia

Ergo Hestia Głogów

Rzecznik Klienta Ergo Hestia

Ubezpieczyciel z Sopotu powołał Rzecznika Klienta. Jest to pierwsza tego typu instytucja powołana przez towarzystwo ubezpieczeniowe w Polsce. Rzecznik – Pani Justyna Szymańska – dzięki bezpośredniemu kontaktowi z klientami będzie mogła prowadzić do finalizacji wszelkie sprawy, mając na uwadze argumenty klientów oraz towarzystwa. Nowa powołana rzecznik podkreśla:

„Wiem, że umiejętność wytłumaczenia skomplikowanych kwestii ubezpieczeniowych zrozumiałym dla wszystkich językiem będzie kluczowa . (…) Moje dotychczasowe doświadczenie w komunikacji z klientami potwierdza, że dialog pomaga w zrozumieniu argumentów obydwu stron. Jednocześnie w firmie, która rocznie likwiduje skutki ponad pół miliona szkód, pracownicy mogą popełnić błąd. Moim zadaniem w takich przypadkach będzie weryfikacja całego procesu obsługi, wyjaśnienie go klientowi i wdrożenie usprawnień, tak aby więcej nie popełnić podobnych błędów. Możliwości kontaktu z Rzecznikiem jest wiele. Zarówno strony internetowe jak i specjalnie przygotowany numer telefonu będzie do dyspozycji klientów. Dodatkowo klienci będą mogli się kontaktować z rzecznikiem z pomocą Twittera” – źródło www.ergohestia.pl

Ergo Hestia patrzy tylko w dobrą stronę

Wierzymy, podobnie jak nasz partner z Sopotu, że obecność Rzecznika Klienta w znacznym stopniu przyczyni się do podniesienia jakości obsługi klientów oraz poprawy poziomu likwidacji szkód. To kolejny pro-kliencki krok Grupy Ergo. Pierwszym było niewątpliwie wprowadzenie Bezpośredniej Likwidacji Szkód Komunikacyjnych (BLS).

Oczywiście ofertę wszystkich wymienionych towarzystw i wielu innych znajdą Państwo w biurze LUST Ubezpieczenia w Głogowie.

Dodaj komentarz