Kod rabatowy Nowa Klasa – KS24055

Kod rabatowy Kocham to Dbam - CZ78679

Kod rabatowy Nowa Klasa KS24055 gwarantuje Ci 10% dodatkowej zniżki na ubezpieczenie Twojej pociechy w ramach NNW szkolnego Signal Iduna. Nowa Klasa to nowatorski projekt opracowany przez ludzi, którzy w temacie ubezpieczeń NNW szkolnych pracują od lat. Ubezpieczenie NNW szkolne zostało zaprojektowane jako kontynuacja projektu Kocham to Dbam wraz z Signal Iduną, która jest jednym z wiodących ubezpieczycieli na rynku niemieckim. Stanowi ono odpowiedź na głosy klientów, którzy oczekują najlepszej ochrony ubezpieczeniowej w przystępnej cenie. .

Kod rabatowy Nowa Klasa – KS24055

Jeśli wydawało Ci się, że wiesz już wszystko o ubezpieczeniach NNW szkolnych, to z miłą chęcią Cię zaskoczę. Wydawać by się mogło, że ten temat został już wyczerpany. Na rynku istnieje multum ofert. Wiele z nich wyróżnia się na tle konkurencji ciekawą konstrukcją, zakresem, a czasami także ceną. Niestety jak dotąd nie można było wydobyć wszystkich powyższych cech od jednego zakładu ubezpieczeń. Jeśli zapytasz mnie jak ubezpieczyć swoje dziecko w ramach NNW, to odpowiem że najlepiej w dwóch firmach jednocześnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć kompleksowe zabezpieczenie dla naszego dziecka, w którym jedna polisa uzupełnia niedociągnięcia drugiej. Czy nie można zrobić tego inaczej?
No to teraz wchodzimy w nowy rozdział ubezpieczeń NNW szkolnych. Nowa Klasa jest platformą ubezpieczeniową na której możesz kupić ubezpieczenia dla oświaty. W skład oferty NK wchodzi ubezpieczenie NNW przedszkolne, NNW szkolne, a także NNW+OC dla pracownika oświaty. Wykorzystując kod zniżkowy Nowa Klasa – KS24055 Twoja cena staje się jeszcze niższa. Pomyślisz sobie "ale to już było". Zanim pochopnie ocenisz propozycję Signal Iduna oraz Nową Klasę zerknij proszę do poniższej ulotki:

Ulotka NNW Szkolne Signal Iduna - kod zniżkowy KS24055

NNW Szkolne Nowa Klasa - Signal Iduna

Kod rabatowy Nowa Klasa KS24055 zapewni Ci najlepszą cenę za ubezpieczenie NNW szkolne. Jednak cena to nie wszystko. Główną zaletą produktu NK Signal Iduna, który czerpie swoje doświadczenie z ubezpieczenia Kocham to Dbam jest jego zakres, a ten jest niezwykle szeroki. Należy zacząć od tego, że NNW szkolne Signal Iduna ma wyodrębniony trwały uszczerbek na zdrowiu od złamań, zwichnięć i skręceń. Oznacza to, że suma ubezpieczenia na bardzo poważne urazy już w najtańszym wariancie sięga 20.000 zł. Natomiast złamania, zwichnięcia i skręcenia są w pierwszym wariancie liczone od kwoty 10.000 zł. Dzięki temu podziałowi w razie poważnych zdarzeń u dziecka można liczyć na bardzo konkretne wsparcie finansowe.

Pobyty w szpitalu - NNW Szkolne Signal Iduna

Kolejnym plusem kontynuowanym w ubezpieczeniu NNW Szkolnym Nowa Klasa jest wypłata świadczenia za pobyt dziecka w szpitalu już od pierwszego dnia. Używając przy zakupie nasz kod zniżkowy Nowa Klasa osiągamy cenę na pierwszym wariancie w wysokości 31 złotych rocznie. Przy tej składce mamy zagwarantowane dzienne świadczenie za pobyt dziecka w szpitalu w wysokości 60 złotych lub 40 złotych. Niezależnie czy ten pobyt jest spowodowany wypadkiem czy też chorobą. Czy znajdziemy drugie ubezpieczenie z takim zakresem przy analogicznej składce? W innych ofertach pobyt w szpitalu od pierwszego dnia wypłacany jest przeważnie tylko po nieszczęśliwym wypadku. Jeśli nasze dziecko trafi do szpitala z chorobą, to w innych ubezpieczeniach NNW bardzo często znajdziemy wymóg minimalnego pobytu w szpitalu na poziomie 3 lub 5 dni. W ofercie Signal Iduna wystarczy w obu przypadkach tylko 1 dzień (zmiana daty) w szpitalu, aby świadczenie zostało wypłacone. Co więcej w najwyższym wariancie możemy liczyć na dzienne świadczenie w wysokości nawet 120 złotych za dzień w szpitalu.

Koszty leczenia i rehabilitacji

Samo złamanie jest dopiero początkiem problemów z jakimi przyjdzie nam się mierzyć. Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z kondycji publicznej służby zdrowia w Polsce. Jeśli choć raz w życiu doznaliśmy urazu wymagającego wizyty u lekarza ortopedy, to wiemy jak odległym terminem jest wizyta na NFZ. Dlatego z ubezpieczeniem Nowa Klasa Signal Iduna po wypadku możemy rozpocząć prywatne leczenie. Ubezpieczyciel po NNW zrefunduje nam między innymi koszty lekarstw, badań, wizyt i honorariów lekarskich, a także zwróci nam poniesione przez nas koszty rehabilitacji. Użyj przy zakupie kod rabatowy Nowa Klasa KS24055 i już za 31 złotych rocznej składki zapewnij sobie wsparcie przy powyższych kosztach do kwoty 1000 złotych. Oprócz tego możesz wnioskować do zakładu ubezpieczeń o zwrot kosztów nabycia przedmiotów pomocniczych w leczeniu NW. Do takich przedmiotów można zaliczyć ortezy, kule lub wózek inwalidzki.

Kod zniżkowy Kocham to Dbam - CZ78679

Interwencja lekarska - cukierkowe

Wyobraź sobie następującą sytuację - Twoje dziecko wspina się na drabinkach na placów zabaw. W pewnym momencie noga ześlizguje mu się i ląduje na ziemi. Przerażona biegniesz żeby sprawdzić czy nic się nie stało. Na wszelki wypadek jedziesz na SOR, a tam lekarz po wykonaniu kilku badań stwierdza stłuczenie kości ogonowej. Czy taki wypadek kwalifikuje się do wypłaty? Nie jest to trwały uszczerbek - nie znajdziemy takiej pozycji w tabeli, ani faktycznie po tym zdarzeniu nie nastąpi trwała dysfunkcja organizmu. Nie jest to złamanie, zwichnięcie ani skręcenie. Pobyt w szpitalu trwał zaledwie kilka godzin. W takiej sytuacji (1 raz w ciągu roku polisowego) w ramach NNW dla dzieci Nowa Klasa Signal Iduna nasze dziecko otrzyma świadczenie z tytułu interwencji lekarskiej, które potocznie nazywa się świadczeniem cukierkowym.

Kod rabatowy Nowa Klasa KS24055
- czy jest więcej zniżek?

Już wiesz, że z naszym kodem rabatowym na NNW szkolne Signal Iduna masz zagwarantowane 10% zniżki. Jednak to nie wszystko! Jeśli ubezpieczysz na jednej polisie wszystkie swoje dzieci, to za każde kolejne dziecko inkasujesz dodatkowe -20% zniżki! Czy jakikolwiek inny zakład ubezpieczeń w obecnej ofercie da Ci taki rabat? W ubezpieczeniu dla dzieci Nowa Klasa rodzeństwa płacą jeszcze mniej! Przy ostatnim wariancie to aż 55 złotych zniżki na drugie i każde kolejne dziecko. Cena jest ważna, bo to ona determinuje, czy kupimy dany produkt lub usługę. Jednak wybierając wariant ubezpieczenia NNW szkolnego dla dzieci zwróć proszę także uwagę na zakres. Dokładnie go przeanalizuj, bo tutaj zaledwie liznęliśmy część świadczeń. Pamiętaj, że im wyższa składka, tym wyższe sumy ubezpieczenia i tym wyższe świadczenia w razie wypadku. Pamiętaj także, że służmy Ci pomocą w wyborze oferty, a na swoje ubezpieczenia zawsze otrzymasz od nas rabat.