Ubezpieczenie mieszkania / domu Głogów

Ubezpieczenie mieszkania i domu

Czy planowałeś w tym miesiącu remont dachu? Nie? Ale silny wiatr zaplanował go niestety za Ciebie! Tegoroczne lato obdarowało nas wyjątkowo nieprzewidywalną pogodą. Z piekielnych upałów, wpadamy w zimne i wietrzne dni. Przed kiepskim samopoczuciem i brakiem urlopowej opalenizny nie możemy się zabezpieczyć. Możemy natomiast zabezpieczyć nasz majątek przed skutkami nieprzewidywalnej pogody.

Uprzedź naturę

Zamiast czekać, aż coś się stanie, zadzwoń do nas i poznaj cenę za ubezpieczenie swojego domu lub mieszkania. Kalkulacja składki jest niezobowiązująca, a z pewnością zdziwisz się, że nie jest to duży wydatek! Ubezpieczenie mieszkania można kupić już od 70 złotych. Dobre ubezpieczenie mieszkania można kupić już za 120-150 złotych. Składka za ubezpieczenie domu jest zależna od wartości budynku. Jednak w skali roku jest to naprawdę niewielki wydatek w stosunku do ochrony jaką gwarantuje ubezpieczyciel. Pamiętaj, że składkę zawsze możemy rozbić na niskie miesięczne raty!

Zadzwoń do nas i poznaj cenę za ubezpieczenie Twoich czterech ścian. LUST Ubezpieczenia Głogów – zadbajmy o Twój majątek.