Grupa Otwarta Generali

Ubezpieczenie na życie Generali

 

Generali - Z myślą o życiu

Polisa indywidualna na warunkach polisy grupowej!

 • wiek wstępu 15 - 65 lat - dla wariantów 1-7,
 • wiek wstępu 60 - 80 lat - dla wariantu 8 (senior),
 • wiek wstępu 15 - 75 lat - dla wariantu 9 (w zależności od wybranego zakresu),
 • brak poważnych problemów zdrowotnych i chorób,
 • pozytywny wynik ankiety medycznej,
 • praca w zawodzie niesklasyfikowanym jako zawód podwyższonego ryzyka.

Oferta i zakres ubezpieczenia na życie Generali z myślą o życiu

Zalety ubezpieczenia

Ubezpieczenie "z myślą o życiu Generali" daje nam do dyspozycji aż 8 gotowych wariantów ubezpieczenia. Oprócz tego mamy możliwość stworzyć samodzielnie swój pakiet ubezpieczeniowy lub podwyższyć sumy ubezpieczenia dla niektórych świadczeń w obrębie gotowych wariantów. Jako opcję dodatkową możemy włączyć do ubezpieczenia bardzo ciekawy pakiet ubezpieczeniowy dla dzieci. Niezależnie od tego ile latorośli liczy nasza rodzina za jedną i stałą składką mamy ubezpieczone wszystkie dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz na wypadek poważnych zachorowań.

Zalety ubezpieczenia na życie Generali Głogów

Możliwość stworzenia własnego wariantu ubezpieczenia lub podwyższenia sum ubezpieczenia w obrębie gotowych pakietów w zależności od potrzeb.

Zalety ubezpieczenia na życie Generali Głogów

Szeroki zakres świadczeń assistance, obejmujący między innymi wizytę pielęgniarki, położnej, lekarza, transport medyczny oraz telefoniczne konsultacje lekarskie.

Zalety ubezpieczenia na życie Generali Głogów

Brak wyłączeń na zdarzenia spowodowane epidemią, w tym wywołane przez wirus SARS-CoV-2.

Zalety ubezpieczenia na życie Generali Głogów

Wypłata świadczenia w pełnej wysokości, już od 1 dnia ochrony w przypadku śmierci Ubezpieczonego (pod warunkiem pozytywnej oceny ankiety medycznej).

Zalety ubezpieczenia na życie Generali Głogów

Wypłata świadczenia za pobyt w szpitalu już za 1 dzień hospitalizacji niezależnie od przyczyny.

Zalety ubezpieczenia na życie Generali Głogów

Dodatkowe świadczenie w formie Renty – w przypadku śmierci Ubezpieczonego, wypłata dla wskazanej osoby co miesiąc przez określony czas.

Zalety ubezpieczenia na życie Generali Głogów

Możliwość zawarcia polisy zdalnie – za pośrednictwem Agenta. Zawarcie umowy potwierdzisz bez zbędnych formalności, klikając w link, który otrzymasz e-mailem. Składkę możesz zapłacić od razu, korzystając z PayU lub Blik.

Generali - pakiet dziecięcy

Oferta i zakres ubezpieczenia dla dzieci Generali z myślą o życiu

Rozszerz zakres swojej polisy na życie w Generali o pakiet dla dzieci. Bez względu na liczbę Twoich dzieci składka zawsze wynosi tyle samo i w obrębie jednej składki masz ubezpieczone wszystkie swoje pociechy. Im większa rodzina tym bardziej się to opłaca! W zakresie znajdziesz między innymi ubezpieczenie na wypadek poważnych zachorowań, złamań kości, pobytów w szpitalu, zwrot kosztów leczenia, świadczenie na okoliczność poważnej operacji oraz drugą opinię medyczną. Poznaj szczegóły klikając na tabelkę!

Generali - assistance pomoc medyczna

Oferta i zakres ubezpieczenia assistance z myślą o życiu

W standardzie do ubezpieczenia na życie w Generali otrzymujesz assistance pomoc medyczna. Jest to szeroki pakiet świadczeń, które pomogą Ci szybciej stanąć na nogi po nieszczęśliwym wypadku lub chorobie, a także odciążyć Cię w codziennych obowiązkach. W zakresie ubezpieczenia assistance możemy znaleźć między innymi pomoc pielęgniarską, położniczą lub lekarską, opiekę nad dziećmi i zwierzętami domowymi oraz pomoc rehabilitacyjną i transport medyczny. Poznaj szczegóły klikając na tabelkę!

Ważne informacje o ubezpieczeniu

 • Ochrona ubezpieczeniowa w wariantach 1-7 trwa do ukończenia 67 roku życia.
 • Ochrona ubezpieczeniowa w wariantach 8 trwa do ukończenia 100 lat.
 • Ochrona ubezpieczeniowa w wariantach 9 trwa do ukończenia 67 roku życia.
 • Istnieje możliwość dożywotniej kontynuacji ubezpieczenia. Przed osiągnięciem wieku granicznego Generali prześle ubezpieczonemu propozycję dożywotniej kontynuacji.
 • Pamiętaj, że część świadczeń ograniczona jest czasową karencją. Szczegóły dotyczące karencji znajdziesz na ulotkach i w ogólnych warunkach ubezpieczenia.
 • W przypadku zawarcia ubezpieczenia na życie w Generali i jednoczesnej rezygnacji z dotychczas posiadanej polisy ubezpieczyciel skraca okres karencji na tzw. różnicę świadczeń.

Więcej informacji:

Materiały zawarte na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny, nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne. Szczegółowe zasady funkcjonowania ubezpieczenia znajdują się w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Składka i zakres Twojego ubezpieczenia zależą od indywidualnej oceny ryzyka ubezpieczeniowego oraz wyniku analizy potrzeb klienta.