Partnerzy

Towarzystwa ubezpieczeniowe, w których ubezpieczamy naszych klientów:

Aviva Głogów

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. (dawniej Commercial Union). Grupa Aviva działa w Polsce od 1992 roku i aktualnie obsługuje ponad 3,5 miliona klientów w naszym kraju. Kluczowym obszarem działalności firmy są ubezpieczenia życiowe (indywidualne i grupowe) oraz długoterminowe inwestycje. Aviva oferuje również atrakcyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych.


Allianz Głogów

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A. Allianz jest międzynarodową firmą ubezpieczeniowo-finansową. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1890 roku i swoje korzenie wywodzi z Niemiec. Od 1997 roku istnieje polski oddział firmy. Allianz Polska obsługuje w naszym kraju ponad 2 miliony klientów indywidualnych i korporacyjnych.


AXA Direct Głogów

AXA Direct (Avanssur S.A. Oddział w Polsce). AXA Direct działalność ubezpieczeniową w Polsce rozpoczęła w 2006 roku. Jest ona członkiem francuskiej grupy AXA, która obsługuje niemal 100 milionów klientów na całym świecie, w tym ponad jeden milion w Polsce. Początkowo AXA oferowała jedynie ubezpieczenia komunikacyjne, jednak obecnie jej gama produktów jest znacznie szersza.


Balcia Głogów

Balcia Insurance SE (dawniej BTA Insurance SE). Łotewski ubezpieczyciel, znany do tej pory jako BTA, od 2016 roku sprzedaje ubezpieczenia pod nazwą Balcia Insurance SE. Mimo zmiany nazwy klienci niezmiennie mogą liczyć na przystępne cenowo ubezpieczenia oferowane przez ubezpieczyciela ze wschodu. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość płacenia za ubezpieczenia Balcia w 11 miesięcznych ratach.


Benefia Głogów

Benefia Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group. Benefia swoją działalność na polskim rynku rozpoczęła w 1999 roku. Specjalizuje się ona w ubezpieczeniach komunikacyjnych, lecz w swojej ofercie posiada również inne ubezpieczenia majątkowe. Jest jednym z członków Vienna Insurance Group (VIG). W 2009 roku Benefia obsługiwała 250 tysięcy klientów w naszym kraju.


Compensa Głogów

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group. Compensa jest obecna na polskim rynku ubezpieczeń od 1990 roku. Wchodzi w skład grupy Vienna Insurance Group (VIG), która jest również właścicielem InterRisk TU S.A. oraz Benefia TU S.A. Compensa proponuje elastyczne rozwiązania w ubezpieczeniach komunikacyjnych i życiowych.


Concordia Głogów

Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych. Concordia swoją działalność w Polsce rozpoczęła w 1997 roku jako – Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „Wielkopolska”. Od 2002 roku firma działa pod nazwą Concordia, gdyż większościowym udziałowcem TUW Wielkopolska stała się niemiecka grupa Concordia Versicherung Holding. Obecnie firma specjalizuje się w ubezpieczeniach rolnych, lecz na uwagę zasługują również inne ubezpieczenia przez nią oferowane.


D.A.S. Głogów

D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. D.A.S. to towarzystwo ubezpieczeniowe wyspecjalizowane w tylko jednej grupie ubezpieczeń. Wąska specjalizacja pozwala na dostarczenie klientom profesjonalnych i kompletnych rozwiązań z dziedziny ochrony prawnej. Swoje produkty towarzystwo kieruje do klientów indywidualnych i firm. W Polsce D.A.S. obecne jest od 2000 roku, a w Europie działa już od ponad 80 lat. D.A.S. jest członkiem Grupy Ergo.


TU Europa Głogów

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. Grupa Ubezpieczeniowa Europa od ponad 20 lat tworzy nowatorskie rozwiązania w dziedzinie ubezpieczeń, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów i partnerów. Towarzystwo Ubezpieczeń Europa należy do Grupy Talanx – tej samej, do której również należy m.in. Warta.


Ergo Hestia Głogów

ERGO Hestia Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Grupa ERGO Hestia działa w Polsce od 1991 roku. Jest drugim w Polsce towarzystwem pod względem zebranej składki brutto. Na uwagę zasługują oferowane przez Hestię pakiety H7 oraz ERGO7 dzięki którym kompleksowo i niedrogo zabezpieczymy naszą rodzinę i majątek.


Gefion Głogów

Gefion Insurance A/S Gefion jest towarzystwem ubezpieczeniowym założonym w 2014 roku w Danii. Dzięki doświadczeniu swojej kadry oraz atrakcyjnej ofercie produktowej w ciągu kilku lat rozszerzył działalność na inne kraje Europy, w tym Polskę. Ubezpieczenia Gefion cechują się przejrzystymi warunkami i niskim składkami. Partnerem w dystrybucji polis Gefiona jest firma Polins, natomiast obsługę szkód realizuje firma Crawford Polska.


Generali Głogów

Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Historia Generali w Polsce sięga lat 30-tych XIX wieku, kiedy to na polskich ziemiach zaczęły powstawać pierwsze oddziały Generali. Obecnie Generali jest czwartą co do wielkości międzynarodową grupą ubezpieczeniową w Europie, specjalizującą się zarówno w ubezpieczeniach majątkowych, jak i życiowych.


Gothaer Głogów

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Gothaer (czyt. Gotar) pojawił się na polskim rynku jesienią 2012 roku. Można pomyśleć, iż jest to nowicjusz w branży ubezpieczeniowej. Nic bardziej mylnego! Gothaer ma za sobą niemal 200 lat tradycji na niemieckim rynku. W Polsce zadebiutował w 2011 roku stając się większościowym udziałowcem PTU, a rok później zmienił nazwę wykupionej spółki na Gothaer. Obecnie towarzystwo obsługuje ponad 3,5 miliona klientów.


HDI Asekuracja Głogów

HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. HDI Asekuracja prowadzi działalność ubezpieczeniową na polskim rynku od przeszło 20 lat. W 2012 roku HDI zostało połączone z TUiR Warta. Dzięki tej fuzji powstało drugie (pod względem wielkości) towarzystwo ubezpieczeń majątkowych w Polsce. Po połączeniu, HDI działa jako znak towarowy Warty.


InterRisk Głogów

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group. InterRisk działa na polskim rynku od 1993 roku, a od 2006 roku jest członkiem Vienna Insurance Group (VIG). W 2012 roku InterRisk połączył się z PZM TU (Polski Związek Motorowy Towarzystwo Ubezpieczeń S.A) i wspólnie działają pod nazwą InterRisk.


Liberty Ubezpieczenia Głogów

Liberty Ubezpieczenia (Liberty Seguros Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Oddział w Polsce). Liberty działa w Polsce od 2007 roku i jest stosunkowo młodą firmą jeśli chodzi o polski rynek ubezpieczeń. Mimo krótkiego stażu na naszym rynku, Liberty może poszczycić się ponad 100 letnią tradycją, osiągnięciami, doświadczeniem oraz zaufaniem milionów klientów na całym świecie.


Link4 Głogów

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Link4 rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2003 roku. Jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń w naszym kraju oferował sprzedaż polis przez telefon, tym samym stał się pierwszym towarzystwem „direct’owym” działającym na polskim rynku. Początkowo klienci podchodzili z dystansem do tej formy sprzedaży polis. Dziś natomiast nikt nie wyobraża sobie rynku ubezpieczeń komunikacyjnych bez direct’ów. Od 2014 roku właścicielem Link4 jest Grupa PZU.


Luxmed Głogów

LUX MED Ubezpieczenia. LUX MED Ubezpieczenia jest częścią Grupy LUX MED, największej firmy medycznej w Polsce. Sprzedaż ubezpieczeń prowadzi jako oddział szwedzkiego towarzystwa LMG Försäkrings AB. W ofercie LUX MED znajdziemy bardzo atrakcyjny pakiet usług medycznych w formie abonamentu medycznego. Dzięki niemu służba zdrowia nabiera zupełnie nowego przyjaznego charakteru, a klient może korzystać z usług niemal 1000 placówek medycznych na terenie kraju.


MTU Głogów

MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. MTU działa na polskim rynku od 2002 roku. Jest ono spółką córką i zarazem członkiem grupy Ergo Hestia. MTU swój sukces zawdzięcza prostym i nieskomplikowanym produktom ubezpieczeniowym, które zostały ciepło przyjęte przez klientów oraz bardzo konkurencyjnej cenie dla ubezpieczeń komunikacyjnych.


Polins Głogów

Polins Sp. z o. o. Polins jest głównym partnerem duńskiego zakładu ubezpieczeniowego Gefion w Polsce. Zadaniem Polins jest obsługa polis wystawionych przez duńskiego ubezpieczyciela w Polsce oraz nadzór nad zgłoszeniami szkód z polis Gefiona. Polins jest obecne na polskim rynku od 2016 roku. Pomimo, że jest firmą względnie młodą, to w krótkim czasie zdobyła zaufanie wielu partnerów.


Polisa-Życie Głogów

Polisa-Życie TU S.A. Vienna Insurance Group. Polisa-Życie prowadzi działalność ubezpieczeniową w Polsce od 1995 roku. Nazwa tego towarzystwa ubezpieczeniowego wskazuje, że zajmuje się ono indywidualnymi oraz grupowymi ubezpieczeniami na życie. Oferta Polisy-Życie odpowiada wszelkim europejskim standardom. W 2012 roku Polisa-Życie została członkiem austriackiej grupy Vienna Insurance Group (VIG).


Proama Głogów

Proama (Česká pojišťovna S.A. Oddział w Polsce). Proama swój debiut na polskim rynku zaliczyła w 2012 roku. Początkowo należała ona do francuskiej grupy ubezpieczeniowej Groupama. Jednak pod koniec 2012 roku francuzi zdecydowali się sprzedać Proamę włoskiemu Generali PPF Holding, który jest właścicielem Česká pojišťovna. Włosi zdecydowali, że Proama będzie działała jako oddział czeskiego ubezpieczyciela w Polsce. Ciekawostką jest, że w pierwszych 9 miesiącach działalności na naszym rynku ubezpieczenie w Proama wybrało ponad 200 tysięcy polskich kierowców!


PZU Głogów

PZU Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. Grupa PZU jest największą polską grupą ubezpieczeniową, a zarazem najbardziej rozpoznawalnym ubezpieczycielem w naszym kraju. Historia PZU sięga lat dwudziestych XX wieku. Przez te wszystkie lata PZU pozostawało niekwestionowanym liderem na polskim rynku ubezpieczeń i nadal na nim przoduje jeśli chodzi o udział w rynku.


Reso Głogów

RESO Europa Service Sp. z o.o. Reso współpracuje z BTA jako wyłączny partner do dystrybucji polis i obsługi odszkodowań. Dzięki współpracy z potentatem łotewskiego rynku Reso jest w stanie dostarczyć klientom bardzo dobrej jakości ubezpieczenia majątkowe. Na uwagę zasługuje ich ubezpieczenie AC w wariancie All Risk. Reso jest obecne na naszym rynku od 2005 roku.


TUW TUZ Głogów

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ S.A. TUW TUZ jest polskim towarzystwem ubezpieczeń działającym na rodzimym rynku od 2003 roku. Kapitał TUZu jest w całości polski. Towarzystwo oferuje całą gamę ubezpieczeń majątkowych dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych.


Uniqa Głogów

Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. W 2001 roku austriacka grupa Uniqa Group Austria objęła większościowy pakiet akcji w Zakładzie Ubezpieczeń i Reasekuracji POLONIA S.A. W 2003 roku ZUiR Polonia S.A. zmieniła nazwę na Uniqa TU S.A. i pod tą nazwą funkcjonuje do dziś. Grupa Uniqa Austria obsługuje w Europie ponad 8,7 mln klientów oraz ponad 16,5 mln umów ubezpieczeniowych.


Warta Głogów

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. TUiR Warta zostało powołane do życia w 1920 roku w Poznaniu. Na przestrzeni lat towarzystwo ciągle ewoluowało i musiało przystosowywać się do niestabilnej sytuacji rynkowej i politycznej. Od 2012 roku Warta oraz HDI Aserkuracja są członkami niemieckiej grupy Talanx, która jest głównym akcjonariuszem obu firm.


You Can Drive Głogów

You Can Drive (Grupa Ergo Hestia) You Can Drive to marka Grupy Ergo Hestia specjalizująca się w sprzedaży prostych i nieskomplikowanych ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkaniowych oraz podróżnych. Swoją ofertę You Can Drive kieruje do osób młodych, bardzo często dyskryminowanych cenowo przez inne towarzystwa ubezpieczeniowe. W YCD nie ma zwyżek za młody wiek kierowców!


Starter Głogów

Starter Sp. z o.o. Starter Assistance jest obecny na Polskim rynku od 15 lat. Ubezpieczenie Starter gwarantuje kompleksowa ochronę dla nas, dla naszej rodziny i dla naszego samochodu w zakresie assistance. Bez względu na wiek auta Starter oferuje pomoc w przypadku awarii, kolizji, zatrzaśnięcia kluczyków i wielu innych zdarzeń. Starter Assistance jest wyłącznym partnerem ADAC w Polsce.